Instagram, kişilerin kendilerine ait video, resim içeriklerini oluşturarak paylaştıkları platformdur.
Her geçen gün artışı devam eden instagram, doğal olarak en çok kullanılan platformlar arasında yer alıyor, 7 den 77 ye kadar yaşlı genci demeden Instagram hesapları açarak kullanıyor.
Hal böyle olunca insanların etkileşimi artık internet üzerinden oluyor neredeyse. Eğlence davetiyeleri dahi paylaşılıyor, eskiden kapı kapı gezmek yerine şimdi
Instagram yada farklı platformlar üzerinden davet ediliyor. Artış arttıkça real işlerde artık internet üzerinden yapılıyor. Tüketici olmak yerine üretici yada satış yapmak için ise en öncemli etkenlerden bir tanesi olan takipçi satın alarak sayılarınızın yüksek olmasıdır.

Takip2018, sitesi ile instagram takipçi satın al ucuz fiyatlar seçenekleri ile bu konuda size tam olarak yardımcı olabiliyor. Bu web sitesi sayesinde eğer bir ticari profiliniz varsa ve bu ticari profilinizi kısa sürede büyüterek satış yapmak amacıyla kuruldu ve hergün hüsran içerisinde satış yapmadan geçiyorsa
Takipçi satın almanız gerkeiyor. Günümüz Instagram kullanıcıları artık bilinçli bireyler oldukları için ve maalesef güvenilir olmayan bir çok firma nedenleri ile
sizin ürününüzü almadan önce takipçi ve beğeni sayılarınıza bakıyorlar. Instagram takipçi yada beğenisi az olan bir satış yapan kuruluş yada kuruluşlara itibar etmezler.
Bu durumda ilk etapta bütçeniz kısıtlı olması nedeni ile instagram takipci satışı yapan takip2018, sizler için en iyi fiyat politikasını uygulayarak, bütçenizin dostu olmakta.

1: Instagram hesabınızın net olarak amacını bilin.
2: Gönderileriniz için strateji oluşturun.
3: Profilinizi maksimum etkileşime uygun hale getirin.
4: Herkesi etkileyecek ve mutlu edecek görseller paylaşın.
5: Kullanıcılar için Dikkat çekici içerikler ekleyin.
6: Hashtag’ler alakalı olarak ekleyin.
7: Özel bir paylaşım planı oluşturun.
8: İlgisini çekeceğiniz kullanıcıları takip edin.
9: Saatte 40 Instagram kullanıcı takip edin.
10: Diğer kullanıcılarla etkileşim içinde olun.
11: Benzer kullanıcılarla çapraz tanıtım yapın.
12: Kendi hesabınız üzerinden çekilişler yapın.
13: Ücretli reklamınızı yapın.

Profosyonel ekibi neticesi ile web site politikalarına uyan, 3d secure alt yapısı ve Türkiye genelinde yıllardır hizmet veren shopieri kullanmaktadırlar. Shopier kullananlar yada daha önce buradan herhangi bir alışverişte bulunanlar bilirki hizmeti karşılanmayan kişiler ödemelerini geri alabilirler.
Domain isminden de belli olduğu üzere 2018 yılından bu yana sektörde olan ve bu sektörde her vakit 1 adım önde olduğunu müşterileri tarafından belirtilen, Güvenilir ve ucuz takipçi satış platformudur.